Konkurs plastyczny "Widoczny pieszy to bezpieczny pieszy"

Utworzono dnia 06.12.2022

1 grudnia został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Widoczny pieszy- to bezpieczny pieszy. Celem konkursu było popularyzowanie i utrwalenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promowanie ważnej roli elementów odblaskowych, które zwiększają widoczność pieszych i rowerzystów.

W konkursie brali udział uczniowie szkół z naszej gminy Szkoły Podstawowwj w Starym Dzierzgoniu i Szkoły Podstawowej w Myślicach. Prace oceniane były w dwóch grupach wiekowych;

I grupa- klasy I-III

II grupa - klasy IV-VI

Uczniowie wykonali piękne prace stosując różne techniki plastyczne. Jury w składzie pani Aneta Gintowt- dyrektor Biblioteki Publicznej w Starym Dzierzgoniu i pani Natalia Chrześcijańska-Pień - nauczyciel j. angielskiego SP Stary Dzierzgoń wybrały najciekawsze prace.

I grupa klasy I- III

I miejsce - Jagoda Wernerowska klasa 2 SP Stary Dzierzgoń

II miejsce- Aleksy Stefaniak klasa 1 SP Stary Dzierzgoń

III miejsce - Aleksander Wiśniewski- kl 3 SP Myślice wyróżnienie- Hubert Łastowski - kl 2 SP Stary Dzierzgoń

II grupa - klasy IV-VI

I miejsce Emilia Chlewicka kl V SP Myślice

II miejsce - Irmina Balkiewicz kl IV SP Stary Dzierzgoń

III miejsce Hubert Rasikiewicz- kl IV SP Myślice

wyróżnienia: Lena Kosuda kl IV SP St. Dzierzgoń

Zuzia Półtorak kl VI SP St. Dzierzgoń

Nagrody ufundował i wręczył pan Mariusz Makowski dyrektor Szkoły Podstawowej w Starym Dzierzgoniu.

Nad całością konkursu czuwała Pani Dorota Jurkiewicz- Kapusta - nauczyciel plastyki.

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie.

Utworzono dnia 20.03.2023, 16:56